O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe AQUAMAR Sp. z o.o. jest firmą powstałą w wyniku przekształceń własnościowych Państwowego Gospodarstwa Rybackiego w Miastku, założonego 01.01.1978 r.
Obecnie gospodarujemy na powierzchni 300 h, a właścicielem spółki jest konsorcjum pracownicze. Zatrudniamy około 30 osób. Pracujemy na terenie powiatów: bytowskiego, człuchowskiego, słupskiego i szczecineckiego.
Terenem naszego działania są źródliska rzek Brdy i Wieprzy. Wody niesione w tych rzekach są unikalnej czystości, pochodzą z naturalnych zbiorników retencyjnych, jakimi są jeziora z których większość posiada wody w I klasie czystości, a szereg z tych jezior posiada wody unikalne na skalę europejską (tzw. katarobowe), nie posiadające przewodności elektrycznej.

Dysponujemy transportem specjalistycznym do przewozu ryb żywych. Zajmujemy się też wykonywaniem projektów obiektów do hodowli ryb i raków oraz innych urządzeń z zakresu rybactwa śródlądowego. Dzięki wyjątkowym warunkom klimatyczno-wodnym nasze produkty są najwyższej jakości.