Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

O Aquamar Sp z o. o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe AQUAMAR Sp. z o.o. jest firmą powstałą w wyniku przekształceń własnościowych Państwowego Gospodarstwa Rybackiego w Miastku, założonego 01.01.1978 r.
Obecnie gospodarujemy na powierzchni 300 h, a właścicielem spółki jest konsorcjum pracownicze. Zatrudniamy około 30 osób. Pracujemy na terenie powiatów: bytowskiego, człuchowskiego, słupskiego i szczecineckiego.
Terenem naszego działania są źródliska rzek Brdy i Wieprzy. Wody niesione w tych rzekach są unikalnej czystości, pochodzą z naturalnych zbiorników retencyjnych, jakimi są jeziora z których większość posiada wody w I klasie czystości, a szereg z tych jezior posiada wody unikalne na skalę europejską (tzw. katarobowe), nie posiadające przewodności elektrycznej.

Dysponujemy transportem specjalistycznym do przewozu ryb żywych. Zajmujemy się też wykonywaniem projektów obiektów do hodowli ryb i raków oraz innych urządzeń z zakresu rybactwa śródlądowego. Dzięki wyjątkowym warunkom klimatyczno-wodnym nasze produkty są najwyższej jakości.

© 2009-2020 Aquamar Sp z. o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: ActiTech.pl - agencja interaktywna
P.P.H. Aquamar Sp. z o. o. -

karp

,

pstrąg

,

ikra ryb łososiowatych

,

pstrąg tęczowy

,

jesiotr sterlet

,

rak sygnałowy

,

hodowla raków

,

transport ryb

.